ХОРУЖЕНКО ВІТАЛІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ (нар. 17 лютого 1929 р.)

В.К. Хоруженко

1961–1976 рр. – завідувач лабораторії випробування двигунів кафедри термодинаміки і двигунів; 1976–1982 рр. – старший інженер науково-дослідного сектору кафедри термодинаміки і двигунів (з вересня 1976 р. по вересень 1977 р. – інженер-лаборант Національної школи інженерів у Тунісі); 1979–1982 рр. – старший інженер кафедри термодинаміки і двигунів; 1982–1985 рр. – ведучий інженер Галузевої науково-дослідної лабораторії науково-дослідного сектора КАДІ.

Пульт управління гальмівним стендом для дослідження двигунів – одна з багатьох розробок за участі В.К. Хоруженка

Один з основних фундаторів науково-дослідницької лабораторії випробування двигунів кафедри.

Багато років був одним з ініціаторів розвитку автомобільного спорту серед викладачів і студентів, учасником і переможцем змагань з авторалі, призером ряду обласних та республіканських змагань.